Strzelce Opolskie, Opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Operator WÓzka Wid£owego

Strzelce Opolskie

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Max Power Sp. z o.o.
Dla naszego klienta &#8211; koreañskiej firmy produkuj±cej podzespo³y wtryskiwane i montowane do elektroniki (TV), sprzêtów AGD oraz na potrzeby rynku samochodowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WID£OWEGO
(Strzelce Opolskie)

Opis stanowiska:
 obs³uga wózka wid³owego
Wymagania:
 aktualne uprawnienia do obs³ugi wózków wid³owych
 do¶wiadczenie w prowadzeniu wózków wid³owych
 dyspozycyjno¶æ
 wysoki poziom kultury osobistej
 wysoka motywacja do pracy
Oferujemy:
 pracê w systemie zmianowym
 mo¿liwo¶æ rozwoju i zdobycia nowego do¶wiadczenia zawodowego
 umowê o pracê tymczasow±

Osoby zainteresowane proszê o przesy³anie CV na adres:
zuzanna.skwarczynska@max-power.com.pl/ z dopiskiem Operator wózka wid³owego

Og³oszenie dodane: Sobota, 31 Grudzien, 2011  15:48

Identyfikator: 365066

Wy¶wietleñ: 8533

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Operator koparki
  2. Operator koparki ladowarki
  3. Operator/ka Maszyn Pralniczych
  4. operator ¿urawia wie¿owego I¯
  5. Operator wózka wid³owego - Czechy, Kvasiny